BLOG

Modlitwa.

Ludzie od wieków szukają różnych dowodów na Twoje istnienie, nazywając mądrze te wszystkie swoje wyszukane teorie. A ja mam swój najmocniejszy dowód w swoim sercu, które Ty decydujesz ponownie scalić w całość, po tym, gdy sama zaczęłam je sobie łamać.

„Jeszcze będzie pięknie”… Będzie?

Dopóki Jezus nie powróci ponownie i nie rozprawi się z tym, który odpowiada za zło, Ziemia dalej będzie miejscem chorób, wojen, chaosu, coraz większej anomii, czyli zjawisk, które stanowią totalne przeciwieństwo tego, co zaplanował dla nas Bóg w Ogrodzie Eden.

Nie bądź bezobjawowym chrześcijaninem!

Po wielu ludziach z którymi się nie zgadzam, idą czyny, które mi się nie podobają, nie można jednak nie przyznać im zapału, wiary i gotowości do bronienia swoich poglądów. Czy możemy to powiedzieć o chrześcijanach?

Wczytywanie…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.

O mnie

Mam na imię Kasia. Mam 27 lat. Uczę angielskiego. Przez wiele lat moimi głównymi zainteresowaniami były psychologia, coaching i literatura. Zaangażowana w rozwijanie mojej wiedzy z tych dziedzin, stworzyłam pod ich kątem bloga, którego prowadziłam ponad dwa lata. Z czasem jednak, gdy moje serce zbliżało się do Boga, zaczęło się oddalać od tego, czym przesiąknięte było do tej pory. Dziś staram się otaczać głównie chrześcijańskimi treściami. Takie też z wielką satysfakcją chcę promować na moim blogu. Oddałam swoje życie Bogu 18 lat temu. Obecnie jestem członkinią Kościoła Zielonoświątkowego, od dwóch lat zaangażowana w służbę wśród studentów.

Zasubskrybuj

Dostaniesz maila za każdym razem, gdy na blogu pojawi się coś nowego.

%d blogerów lubi to: