BLOG

Nie bądź bezobjawowym chrześcijaninem!

Po wielu ludziach z którymi się nie zgadzam, idą czyny, które mi się nie podobają, nie można jednak nie przyznać im zapału, wiary i gotowości do bronienia swoich poglądów. Czy możemy to powiedzieć o chrześcijanach?

Czy Bóg zsyła zło na świat?

Żyjemy po swojemu, w oparciu o swoją własną ideologię, która wyklucza Boga i chce, jakimś cudem, jednocześnie wykluczyć zło. Jak chcemy wykluczyć zło, jeśli żyjemy według tego, który te zło ustanawia?

Bóg jest miłością. Co to tak naprawdę znaczy?

Człowiek nigdy nie będzie Bogiem, dlatego nie może stawiać ani miłości ani charakteru relacji z Nim na swoich warunkach. To, że Bóg, Niebiański Ojciec, kocha, nie znaczy, że będzie godził się na wszystko co jest udziałem Jego stworzenia.

Wczytywanie…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.

O mnie

Mam na imię Kasia. Mam 27 lat. Uczę angielskiego. Przez wiele lat moimi głównymi zainteresowaniami były psychologia, coaching i literatura. Zaangażowana w rozwijanie mojej wiedzy z tych dziedzin, stworzyłam pod ich kątem bloga, którego prowadziłam ponad dwa lata. Z czasem jednak, gdy moje serce zbliżało się do Boga, zaczęło się oddalać od tego, czym przesiąknięte było do tej pory. Dziś staram się otaczać głównie chrześcijańskimi treściami. Takie też z wielką satysfakcją chcę promować na moim blogu. Oddałam swoje życie Bogu 18 lat temu. Obecnie jestem członkinią Kościoła Zielonoświątkowego, od dwóch lat zaangażowana w służbę wśród studentów.

Zasubskrybuj

Dostaniesz maila za każdym razem, gdy na blogu pojawi się coś nowego.

%d blogerów lubi to: